NAMO PRO ochranu pračky namáčecí prostředek

0,6 kg
69,90 Kč 116,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Univerzální prostředek k ochraně pračky a namáčení prádla.

Ještě před masovým rozšířením automatických praček považovaly hospodyňky namáčení prádla před praním za zcela běžné. Špína tak lépe pustí a praní je snadnější.  Namo pomáhá chránit vaší pračku před rzí a vodním kamenem, zároveň zvyšuje účinnost praní a změkčuje vodu. Má v přírodě snadno odbouratelné složení. 

Použití

Jedna polévková lžíce k pracímu prášku (nebo i gelu) změkčí vodu, prádlo se tak lépe vypere. Bonus? Usazování vodního kamene v pračce se omezí na minimum.

 O výrobci

Schicht s. r. o. se specializuje na výrobu širokého spektra pracích prášků, čisticích přípravků, kosmetických produktů a výrobků dentální hygieny, které dodává na český i evropský trh. Jednou z našich nejúspěšnějších produktových řad jsou tradiční výrobky značky Jelen v čele s osvědčeným jádrovým mýdlem s jelenem.

Schicht je držitelem osvědčení o dodržování mezinárodních standardů kvality a životního prostředí (ISO 9001 a 14 001), od roku 2009 jsme taktéž držitelem certifikace SVP (Správná výrobní praxe) od akreditovaného auditora TÜV NORD Czech.

Skladování

Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce

Schicht s.r.o.
Revoluční 1930/86
400 01  Ústí nad Labem 
Česká republika

Složení

Složení:Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, více než 30%: pomocné látky. Obsah při plnění 600 g.