• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

VitalBite Vanička masové kousky s telecím a králičím

150 g
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Maďarsko,

Kompletní, zdravé a chutné krmivo pro malá a střední plemena psů, které neobsahuje přidaná barviva a konzervanty.

Zvláštní balení uchovává čerstvost šťavnatých kousků masa. Tato krmiva obsahují vše, co tělo vašeho dospělého psa potřebuje, aby mělo zdravou a vyváženou stravu

Použití 

Podávejte ohřáté na pokojovou teplotu. Doporučená dávka je pouze orientační, individuální spotřeba vašeho psa závisí na jeho tělesné váze, aktivitě a věku. Krmnou dávku podávejte ideálně ve dvou samostatných porcích za den. Pes musí mít stále k dispozici dostatek čerstvé pitné vody. Určeno ke krmení domácích zvířat.

O výrobci 

Společnost Partner in Pet Food s.r.o. byla založena roku 2000 v Nizozemsku. Dnes je Partner in Pet Food s.r.o. inovativní přední evropskou firmou vyrábějící značková kvalitní krmiva pro domácí zvířata. Má centrálu v Maďarsku a působí v dalších pěti zemích. V současné době distribuuje své produkty supermarketům, specializovaným prodejnám pro domácí zvířata a veterinářům ve 38 zemích.

Skladování 

Skladujte v suchu a chladu.

Výrobce

Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Bucharova 1423/6
158 00  Nové Butovice – Praha 13
Česká republika

Složení

Maso a výrobky živočišného původu 63% (králičí 5%, telecí 5%) vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerály