Více za méně

Leros

Leros Čajovna Zelený čaj & ginkgo

40 g
Momentálně vyprodáno
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Vyberte si z více než 5.000 plant-based produktů

Dopřejte si nejširší nabídku plant-based produktů ze všech supermarketů!

Zahřejte se jedinečným bylinným čajem značky Leros, který si zamilujete díky lahodné chuti. Vyvážená čajová směs obsahuje listy ginkga, které přispívají k udržení duševní rovnováhy a podporují periferní oběhový systém. Zažijte tento úžasný požitek na vlastní kůži.

Použití

Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte luhovat 3-10 minut. Doporučujeme použít pro každý šálek nový sáček čaje. Oslaďte dle vaší chuti.

O výrobci

Leros s.r.o. je česká společnost, která tvoří s láskou příběh bylinek již přes 60 let. Leros rozumí bylinkám, ctí tradice a přináší kvalitní přírodní výrobky plné vůně, pohody a zdraví do vašeho každodenního života. Vzácnou úrodu citlivě skladují a zpracovávají tak, aby si uchovala své zázračné vlastnosti. Chemickým a konzervačním přísadám se zásadně vyhýbají, a proto jsou všechny produkty zaručeně tím nejčistším, co může příroda nabídnout. 

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Výrobce

LEROS,s.r.o.
U Národní galerie 470
156 15 Praha 5 - Zbraslav
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 701 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 180 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Čaj pravý zelený81 %
List ginkgo biloba10 %
Aroma9 %