Více za méně

Leros

Leros Čajovna Bylinky & rakytník s pomerančem

40 g
Momentálně vyprodáno
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Přidejte se do Rohlíčku zdarma ještě dnes!

Extra slevy, doprava zdarma a další výhody pro rodiče s dětmi do 12 let.

Zahřejte se jedinečným bylinným čajem značky Leros, který si zamilujete díky lahodné chuti. Rakytník s blahodárnými účinky přispívá k odolnosti proti únavě a společně s plodem šípku a lipovým květem podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a normální trávení. Zažijte tento úžasný požitek na vlastní kůži.

Použití

Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte luhovat 3-10 minut. Doporučujeme použít pro každý šálek nový sáček čaje. Oslaďte dle vaší chuti.

O výrobci

Leros s.r.o. je česká společnost, která tvoří s láskou příběh bylinek již přes 60 let. Leros rozumí bylinkám, ctí tradice a přináší kvalitní přírodní výrobky plné vůně, pohody a zdraví do vašeho každodenního života. Vzácnou úrodu citlivě skladují a zpracovávají tak, aby si uchovala své zázračné vlastnosti. Chemickým a konzervačním přísadám se zásadně vyhýbají, a proto jsou všechny produkty zaručeně tím nejčistším, co může příroda nabídnout. 

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Výrobce

LEROS,s.r.o.
U Národní galerie 470
156 15 Praha 5 - Zbraslav
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 713 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 180 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Plod šípku
Lipový květ
Plod rakytníku10 %
Plod černého rybízu
Přírodní pomerančové aroma8 %
Rooibos
Diviznový květ4 %
Pomerančová kůra1 %