• Zítra, v Den české státnosti, fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 

Leros Čajovna Bylinky & zázvor s lípou a citronem

40 g
Vyprodáno. Očekáváme ve středu.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Zahřejte se jedinečným bylinným čajem značky Leros, který si zamilujete díky lahodné chuti. Zázračný zázvor má stimulační a tonizující účinky, podporuje normální trávení a společně s lipovým květem přispívá k přirozené obranyschopnosti. Zažijte tento úžasný požitek na vlastní kůži.

Použití

Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte luhovat 3-10 minut. Doporučujeme použít pro každý šálek nový sáček čaje. Oslaďte dle vaší chuti.

O výrobci

Leros s.r.o. je česká společnost, která tvoří s láskou příběh bylinek již přes 60 let. Leros rozumí bylinkám, ctí tradice a přináší kvalitní přírodní výrobky plné vůně, pohody a zdraví do vašeho každodenního života. Vzácnou úrodu citlivě skladují a zpracovávají tak, aby si uchovala své zázračné vlastnosti. Chemickým a konzervačním přísadám se zásadně vyhýbají, a proto jsou všechny produkty zaručeně tím nejčistším, co může příroda nabídnout. 

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Výrobce

LEROS,s.r.o.
U Národní galerie 470
156 15 Praha 5 - Zbraslav
Česká republika