Lipton Relaxing Chamomile & Lemon Grass bylinný čaj

20 g
49,90 Kč 2 495,00 Kč/kg
Země původu: EU,

Lipton bylinný aromatizovaný čaj s heřmánkem a citronovou trávou.

Ochutnejte bylinný čaj Lipton Chamomile & Lemon grass, který se svým složením inspiroval v tradiční bylinné kultuře. Zlatavý heřmánek a exotická citronová tráva vás překvapí svou delikátní a osvěžující chutí, navíc heřmánek podporuje přirozenou obranyschopnost Vašeho organizmu. Tato lahodná a jemná bylinná směs je vhodnou součástí pestré a vyvážené stravy při zdravém životním stylu.

Matricaria Chamomilla, Bylina, Květina, Lékařské

Použití

Optimální doba vyluhování: 3 - 5 minut dle chuti a zvyklosti.

O výrobci

Když Sir Thomas Lipton na sklonku 19. století založil svoji společnost, koupil své první čajové pozemky na Ceylonu. Po více než sto letech vlastní Lipton tisíce akrů vysoce kvalitních čajových plantáží ve Východní Africe. Díky stoleté zkušenosti v pěstování a míchání čaje udržuje Lipton naživu snahu Sira Thomase o neustálé zlepšování a profesionalitu. Není divu, že Lipton je dnes světovou jedničkou mezi čaji. Poznejte bohatou historii a odborné znalosti značky Lipton!

V současné době spadá značka Lipton pod společnost Unilever, holandsko-britskou společnost založenou v roce 1930, která je dnes jedním z největších výrobců a dodavatelů spotřebního zboží na světě.

Lipton Optimum RGB

Skladování

Uchovávejte v suchu a temnu.

Výrobce

Unilever ČR
Voctářova 2497/18
180 00  Praha 8
Česká republika

Složení

Květ heřmánku pravého81 %
Citronová tráva12 %
Zázvor

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota17 kJ/4 kcal
Tuky0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny0.5 g
Sůl0 g
Vláknina g