My Friend Podložky 90 x 60 cm, 10 ks

10 ks
99,90 Kč 9,99 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Podložky pro psy a kočky o rozměru 60 x 60 cm, 10 ks v balení.
Podložky jsou měkké a příjemné na omak, netkaná svrchní vrstva poskytuje pohodlí. Vnitřní jádro je savé, vyrobené z buničiny, efektivně absorbuje vlhkost a udržuje ji uvnitř podložky. Vnější spodní vrstva je vyrobena z ochranné fólie, která zabrání průniku tekutin na podlahu a vzniku průsaků.

Použití

Podložky jsou vytvořeny speciálně pro zvířata: nemocná, stará, po chirurgickém zákroku, trávící hodně času doma bez dozoru, hárající feny, mláďata učící se na toaletu. Podložky jsou velmi užitečné na cesty, poskytují dodatečnou ochranu v přepravních boxech, zvyšují pohodlí transportovaných zvířat tím, že se jim vytvoří měkký podklad v transportním boxu. 

O výrobci

Společnost Bella Bohemia s. r. o. byla v České republice založena v roce 2002. Je jednou ze sedmnácti zahraničních poboček polské skupiny TZMO S.A. (Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. - Toruňské závody materiálů obvazových a. s.). Společnost TZMO S.A. funguje na polském trhu již od roku 1951 a patří mezi přední světové výrobce hygienických potřeb pro ženy a děti, inkontinentních pomůcek a zdravotnického materiálu a díky vysoké kvalitě svých výrobků zaujímá vedoucí místa na mnoha evropských trzích. Výrobky TZMO S.A. jsou zastoupeny ve 40 zemích Evropy, v Indii, v Africe i v Americe. 

Výrobce

Bella Bohemia, s. r. o.
Vlastibořská 193 00
193 00 Praha - Dolní Počernice
Česká republika