-22 %

Oral-B PRO 2 2500 CrossAction Elektrický zubní kartáček bílo-černý

1 ks
Akce do 31. 10.
1 199,00 Kč 1 199,00 Kč/ks1 549,00 Kč
Země původu: Maďarsko,

Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 2 s elegantní černou rukojetí pomáhá čistit zuby důkladně a celé dvě minuty, jak doporučují zubní lékaři. Ovládání je jednoduché a výsledný rozdíl oproti manuálnímu kartáčku v puse pocítíte ihned.

Balení obsahuje:

  • 1 × černou rukojeť s nabíječkou
  • 1 × kartáčkovou hlavici
  • 1 × cestovní pouzdro 

Profesionální časovač vás upozorní každých 30 sekund, že je třeba začít čistit další zónu ústní dutiny a po dvou minutách vám dá vědět, že máte hotovo. Vy pouze pohybujete kartáčkem v ústech a unikátní kulatá kartáčková hlavice Oral-B se už postará o všechno ostatní.

Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Získáte tak zdravější dásně, a protože odstraňuje povrchové skvrny, začne být od prvního dne čištění bělejší i váš úsměv.

Díky nastavitelné technologii kontroly tlaku, která snižuje rychlost čištění, pomáhá chránit citlivé dásně. Upozorňuje tak, abyste byli šetrnější, pokud při čištění na zuby příliš tlačíte. Senzor tlaku je proto nutností pro každého, kdo chce začít používat elektrický zubní kartáček a zlepšit si zdraví ústní dutiny. 

Při čištění si můžete nastavit dva režimy:

  • daily clean (pro každodenní čištění)
  • režim péče o dásně

Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 2 varianta 2500 je kompatibilní s těmito náhradními kartáčkovými hlavicemi: CrossAction, 3DWhite, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care.

Použití

Namočte kartáčkovou hlavici a naneste na ni zubní pastu. Vložte zubní kartáček do úst a zapněte ho. Posunujte kartáčkovou hlavici pomalu od jednoho zubu k druhému. Než se přesunete k dalšímu zubu, podržte kartáčkovou hlavici několik vteřin na jednom místě.

Nejdříve si čistěte vnější strany zubů, potom vnitřní strany a nakonec žvýkací plochy. Kromě zubů si čistěte i dásně. 

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Upozornění

Chraňte si dásně: Regulace tlaku snižuje rychlost čištění a upozorňuje, abyste při čištění zubů tolik netlačili.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké