Kvůli výpadku na straně poskytovatele platebních terminálů, není dočasně možné hradit kartou u kurýra. Usilovně pracujeme na tom, aby vše opět vzorně fungovalo. Omlouváme se.

Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Dr.Oetker Barva gelová potravinářská zelená 10 g

Dr.Oetker Barva gelová potravinářská zelená

Dr.Oetker Barva gelová potravinářská zelená

10 g
39,90 Kč (3 990,00 Kč/kg)
Popis produktu

Barva gelová potravinářská zelená

Skladování: Skladujte v suchu.

Návod k použití: Odšroubujeme uzávěr, odstřihneme špičku a posupně přidáváme do těsta, krému, marcipánu nebo fondánu. Rady a tipy – Tubu je vhodné před použitím mírně promačkat prsty, aby se barva v tubě lépe promíchala. – Po přidání barvy do marcipánu nebo fondánu důkladně hněteme, abychom zabarvili hmotu rovnoměrně. – Vždy si připravíme potřebné množství barevné hmoty najednou, protože opakovaně získat stejný odstín barvy je velmi náročné. – Zajímavé melírované/mra­morované efekty je možné dosáhnout tím, že hmotu hněteme méně, tím vznikne nahodilé melírování/mra­morování. Doporučujeme vyzkoušet! – Barvy je možné navzájem míchat. – Diky použitým barvivům je možné Barvy gelové potravinářské Dr.Oetker lépe smýt z rukou i z pracovní plochy. – Hmota se nesmí dostat do tuby s barvou, trvanlivost výrobku by byla porušena. – Na 100g hmoty použijeme max. 2 kávové lžičky barvy. – Při použití černé barvy je možné dávkovat vyšší množství barvy pro dosažení potřebného černého odstínu. – Není vhodné pro děti do 36 měsíců. Hrozí nebezpečí udušení (vdechnutím). s přírodními barvivy; jednoduché dávkování; tepelně stabilní barva; tipy a rady uvnitř.

Adresa výrobce: Dr.Oetker s.r.o., Americká 2335, 272 01 Kladno, Česká republika

Složení

čirý gel 80,0 % (glukózový sirup, cukr, voda, želírující látka (karagenan), regulátory kyselosti (kyselina octová, kyselina mléčná, mléčnan sodný)), portavina s barícím účinkem (koncentrát ze světlice barvířské a citronu), konzervant (sorban draselný), barvivo (brilantní modř FCF).

Alergeny: neuvádí se

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK