Chabot VSOP De Luxe, dárkové balení 40% Alc.

0,7 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
1 169,00 Kč 1 670,00 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Francie,

Prémiový armagnac. Chabot VSOP de Luxe je směsí vybraných armagnaců minimálně 5 let starých, má brilantně měděnou barvu, jemnou vůni s lehkým aroma švestek a dotykem dřeva. Při ochutnání je lahodně kulatý, ovocný, komplexní, s nádechem dubu a dlouhotrvajícím dozvukem.

Chabot VSOP je dodáván v klasických “basquaise” lahvích s dárkovým balením.

Použití

Je vynikající k samotnému popíjení nebo jako základ pro koktejly a long drinky.

O výrobci

Historie značky Chabot sahá do roku 1828, kdy rodina Chabot - producenti vína z vesnice Labastide d´Armagnac v jihozápadní Francii založila vlastní společnost. Armagnac Chabot je tradičně destilován pouze jednou v nepřetržitém procesu za použití měděných destilátorů, nazývaných „alambics“ a za nižší teploty než cognac. Pro zrání se používají ručně vyráběné sudy z černého dubu. Ve sklepích společnosti probíhá proces zrání pod bedlivým dohledem sklepmistrů.

Armagnac zde pomalu získává barvu a třísloviny z dubových sudů, síla alkoholu se snižuje a postupně roste síla aroma, barvy a chuti. Po naplnění lahví je proces zrání u konce. Vynikající kvalita armagnacu Chabot je uznávána odborníky ve světě destilátů a jednotlivé armagnacy získávají ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích. Značka Chabot je exportována do celého světa.

Skladování

Optimální způsob skladování lahví je ve tmě při teplotě do 20 °C v kolmé poloze.

Výrobce

Le Club des Marques SAS avenue d Aquitaine
1334 Villeneuve de Marsan
401 90 Francie