Výhodná cena

Glen Turner Single Malt Scotch Whisky 12 YO, dárkové balení 40% Alc.

0,7 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
Nabídka do 2. 7.
 819,90 Kč 
1 171,29 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Velká Británie,

Glen Turner Single Malt Whisky je vyráběna a stařena v Glen Turner Distillery , v Moray - srdci Vysočiny. Palírna je jednou z mála ve Skotsku, která vyrábí whisky z vlastního sladovaného ječmene podle dlouholetých metod.

Jedná se o velmi unikátní whisky se zlatavě hnědou barvou. Ve vůni převládají ovocné a květinové tóny v kombinaci s vanilkou, v chuti komplexní, s jemným dotykem ovoce a dubového kouře, s lahodným krémovým závěrem podpořeným lékořicí. Dodává se v klasických whisky lahvích, doplněné dárkovým balením.

Použití

Je vynikající k samotnému popíjení.

O výrobci

Společnost Bardinet byla založena v roce 1857 mladým obchodníkem s víny a destiláty z Limoges Paulem Bardinetem. Mezi první produkty patřily francouzské brandy a rumy. Za použití těch nejkvalitnějších surovin společnost vyvíjela širokou škálu dalších destilátů, vedle brandy a rumů, rozšířila své výrobní kapacity mimo Francii do Skotska.

Ve světě whisky začala dosahovat nemalých úspěchů. Společnost Bardinet se díky svému 200 let starému know-how ale zároveň i neustálému inovátorství řadí mezi 3 největší výrobce francouzského brandy, vysokých úspěchů dosahuje i ve světě whisky. Produkty společnosti jsou uznávány jak odbornou veřejností, tak i konzumenty po celém světě a jednotlivé značky získávají ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích.

Skladování

Optimální způsob skladování lahví je ve tmě při teplotě do 20 °C v kolmé poloze.

Výrobce

Bardinet Domaine De Fleurenne
B513 Blanqueford
33291 Francie