LEGO® NINJAGO® 70608 Vodopády Master Falls

849,00 Kč 849,00 Kč/ks
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Utkej se se zlým Garmadonem na mostě uprostřed džungle!

Uspořádej souboj mezi mistrem U a Gramofonem z džungle - na mostě v džungli s otevírací klecí, skrytou jeskyní, kostlivcem a tajnou mapou. Součástí sady jsou 3 mini figurky se zbraněmi.

Spoj se s mistrem U a Kainem a zaútoč na Maradona z džungle v této úžasné sadě Vodopády Master Fals, inspirované filmem LEGO® NINJAGO® FILM. Součástí sady je otevírací klec a skrytá jeskyně s kostlivcem, který drží tajnou mapu. Dále obsahuje tři mini figurky s různými zbraněmi - včetně hole mistra U a čtyř mečů čtyřrukého Maradona z džungle - pro ještě lepší hraní plné akce.

Složení

• Součástí jsou 3 mini figurky: U, Kaji a Gramofon z džungle (se 4 pažemi a oblečením do džungle - novinka pro srpen 2017).
• Most v džungli je vybaven vstupním obloukem a otevírací klecí, dále obsahuje ukrytou jeskyni s kostlivcem, který drží tajnou mapu, tropické listy a průsvitné prvky plamenů. • Mezi zbraněmi najdeš dvě Kájovy katany, hůl mistra U a čtyři Gramofonový meče. • Přehrávej si napínavé scény z filmu LEGO® NINJAGO® FILM. • Most v džungli měří přes 16 cm na výšku, 22 cm na šířku a 14 cm do hloubky.