Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Peeling pro každodenní použití

150 ml
159,90 Kč 1 066,00 Kč/l
Země původu: Francie,

Popis produktu

Denní peeling s dvojím účinkem pro bezchybně vypadající pleť.

Okamžitě odstraňuje 77 % nadbytečného mazu, stahuje póry, zajišťuje dlouhodobě matnou pleť, hloubkově čistí, zanechává viditelně lepší vzhled pleti, svěží vůně mandarinky a limetky pro povznášející pocit při čistění pleti.

Použití

Ráno nebo večer naneste na vlhkou pleť. Jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Vynechejte oblast okolo očí. V případě kontaktu s očima vypláchněte vodou. Pouze pro vnější použití.

O výrobci

Společnost Johnson & Johnson je firma s dlouhou tradicí od roku 1886, která věří, že dobré zdraví je základem života, prosperující společnosti a pokroku. Dnes je největší a nejrozšířenější zdravotnickou společností s více než 130.000 zaměstnanci působící v 57 zemích světa. Nabízí nejúplnější sortiment výrobků pro zdravotní péči a poskytuje s tím související komplexní služby v oblasti zdravotnických prostředků a diagnostiky, volně prodejných přípravků a léků na předpis. Hlásí k sociální odpovědnosti, aktivně se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví. 

Výrobce

Johnson & Johnson 
Sante Beaute France
1 rue Camille Desmoulins
92130 Issy-les-Moulineaux
France

 

Složení

Aqua
Cetyl alcohol PPG-15 stearyl ether Hydrogenated castor oil Glycerin Polysorbate 60 Salicylic acid Steareth-21 Cera microcristallina Citrus aurantifolia fruit extract Citrus tangerina extract Hydrogenated jojoba oil Menthyl lactate Propylene glycol Potassium cetyl phosphate Xanthan gum BHT Tocopherol Parfum Cl 77289