-12 %

LEGO® City 60138 Honička ve vysoké rychlosti

Trvale výhodná cena %
699,00 Kč 699,00 Kč/ks799,00 Kč
Kategorie:
Země původu: Maďarsko,

Popis produktu

LEGO City - Honička ve vysoké rychlosti 60138 je hraní s tvojí představivostí. Pomoz Chase McCainovi a ostatním policistům dopadnout zločince. Sada má 294 dílků.

Zapoj se do akce s policisty z LEGO® City, kteří přivolali Chase McCaina, aby jim pomohl zastavit zločince, který utíká i s kořistí v ukradeném sportovním autě. Tato sada obsahuje policejní helikoptéru s otáčecími se rotory a spouštěcí naviják s hákem, policejní stíhací auto a zátaras. Součástí jsou čtyři minifigurky.

Doporučený věk 5 až 12 let

Složení

Policejní helikoptéra obsahuje otáčející se rotory, snímatelný kryt kokpitu a spouštěcí naviják s hákem.
Policejní stíhací auto obsahuje zadní přítlačné křídlo. Sportovní auto má v zadní části prostor pro bankovky a zlaté cihličky. Použij policejní stíhací auto a pokus se zločince dopadnout. Přivolej policejní helikoptéru, která ti při jeho dopadnutí pomůže. Spusť Chase McCaina do ukradeného auta pomocí navijáku na helikoptéře. Mezi doplňky najdeš vysílačku, pouta, dvě zlaté cihličky, dvě bankovky, navíc postavitelný zátaras. Obsahuje exkluzivní novinku pro jaro 2017 - minifigurku Chase McCaina. Helikoptéra s vrtulí měří přes 11 cm na výšku, 33 cm na délku a 26 cm na šířku. Policejní stíhací auto měří přes 4 cm na výšku, 11 cm na délku a 5 cm na šířku. Sportovní auto měří přes 4 cm na výšku, 12 cm na délku a 5 cm na šířku.