Čajová směs Herbal tea RELAX, sáček 7g

1 ks
19,90 Kč 19,90 Kč/ks
Země původu: Keňa,

Popis produktu

Titbit herbal Tea - Bylinky, které vám pomohou tvz. vypnout, uvolnit mysl tělo, po práci i během dne, pro chvilky pohody odpočinku. Unikátní řada směsí na přípravu bylinkového čaje z čerstvých bylin. 

Bylinný čaj je souhrnný název pro rostlinné nálevy a jsou často připravovány pro jejich léčebné nebo preventivní účinky.
 
Použití

Z každého sáčku lze připravit 0,7 l -1,5l nápoje, stačí čajová konev a horká voda, při louhování nepřikrývat. Louhujeme cca 10 min , podle chuti přidáme cukr a citrón.

O výrobci

Na počátku všeho byl zájem o cestování, hledání exotických a chutných jídel a surovin. Protože zakladatelé vždy po návratu z cest postrádali na domácím trhu pestrou nabídku čerstvých ingrediencí, pustili  se pro začátek do pěstování čerstvých bylinek v květináči, a tak vznikl v roce 2000 TITBIT. Postupně nabídku rozšířili o bylinky řezané, chilli, exotické ovoce a další méně tradiční druhy zeleniny a čerstvého koření. Dnes zásobují širokou síť obchodních řetězců v ČR, SR a také v Maďarsku a Polsku. Jsou dodavateli pro online supermarkety, mj. i Rohlik.cz.

Skladování

Skladujte při teplotě od 0°C do +10°C.

Výrobce

TITBIT s.r.o.
Pobřežní 16/18
186 00 Praha 8
Česká republika

                                 

Složení

Tymián3
Meduňka2
Majoránka2