Marks & Spencer Italský dárkový balíček

859,00 Kč 859,00 Kč/ks
Země původu: Velká Británie,

Popis produktu

Dárkový balíček složený z různých druhů produktů

Pohlednice ze středomořských chutí-
Příjemnou vzpomínkou na prosluněné léto se jistě stane balíček plný vybraných delikates ze Středomoří. S italskými těstovinami, tradiční rajčatovou omáčkou, sušenými rajčaty či bazalkovým pestem vykouzlí obdarovaní rychlá a vynikající jídla. Chuť zeleninových salátů podtrhne balzamikový ocet z Modeny s extrapanenským olivovým olejem, zakousnout se k nim s chutí dají italské chlebové tyčinky grissini.

Způsob skladování: Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a slunečním světlem. Po otevření uchovávejte ve vzduchotěsné nádobě.

Složení

Obsah balení: Italské pesto s italskou bazalkou a olivovým olejem (40%); Balzamikový ocet z Modeny; Pikantní rajčatová omáčka na těstoviny s červenými chilli papričkami a italským extra panenským olivovým olejem (3,5%); Italské těstoviny rigatoni; Italské chlebové tyčinky s olivovým olejem (5%); Sušená rajčata nakládaná v olivovém oleji (43%) s česnekem a bylinkami; Italský extra panenský olivový olej v certifikované kvalitě bio.

Alergeny: 1 Lepek, 3 Vejce, 6 Sója, 7 Mléko, 8 Skořápkové plody, 12 Oxid siřičitý a siřičitany. Může obsahovat stopy skořápkových plodů a arašídů, sezamu a vajec.