Z důvodu IT údržby na platební bráně, nebude možné hradit objednávky kartou on-line v ranních hodinách ve dnech 23. 2. od 1:30 do 2:30 a 24.2 od 5:00 do 6:00. Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Primas Farmářská nádivka

350 g
Bez éček
49,90 Kč 142,57 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Nádivka byla prapůvodně určena k tomu, aby vyplňovala kuře, pečené vcelku. Dnes překročila svůj stín. Stala se samostatným pokrmem. Pečenou nádivku podáváme jako „příkrm“ k pečeným masům, ale často nádivku považujeme za hlavní jídlo, ke kterému nic jiného nemusí být. Výjimečné postavení má nádivka velikonoční. Nádivky chutnají teplé i studené.

V naší nádivce jsou použity jen suroviny, které do ní opravdu patří. Vejce jsou vejce, uzené maso je uzené maso a máslo je opravdu máslo. Tedy žádné náhražky. Naše výrobky jsou poctivé a tím vám šetří čas při výběru potravin, na které se můžete spolehnout. Nemusíte je připravovat, můžete si je objednat hotové. Dobrou chuť.

Skladování do 6°C, po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 16 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Veka chlebíčková
Uzené maso
Vejce
Masový vývar
Máslo
Jedlá sůl
Cibule
Koření
Petržel

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Mléko