Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Novinka
-11%

Bohemia Apples Kouzelná vánoční jablka mix (Golden/Breaburn), 4pack

Bohemia Apples Kouzelná vánoční jablka mix (Golden/Breaburn), 4pack

Novinka
Akce do 31. 12.
39,90 Kč 44,90 Kč (39,90 Kč/ks)
Popis produktu

Kouzelná vánoční jablíčka

Krájíte na Vánoce jablka? Zpestřete si vánoční tradici našimi kouzelnými jablíčky. Ukryli jsme do nich výherní kódy v hodnotě 200 Kč, 100 Kč, 50 Kč a 30 Kč na nákup na Rohlíku, takže nejen že vám jablíčka přinesou štěstí a zdraví, ale také můžete vyhrát kredity na nákup na Rohlíku.

Výherní kód můžete uplatnit na www.rohlik.cz/pou­kaz

Odrůda Golden Delicious je velmi oblíbená pro svou sladkost a šťavnatost. Tato jablka jsou při konzumaci příjemně křehká.

Odrůda Breaburn – základní barva žlutooranžová s krycím červeným rozmytým žíháním. Dužnina středně šťavnatá, krémové barvy. Chuť navinule sladká s nádechem sladkého koření. Vhodné pro přímou konzumaci. Ideální pro přípravu koláčů.

Jablka z produkce Bohemia Apple jsou pěstována v okolí obce Tuchoraz u Českého Brodu. Pěstování jablek má v této výjimečné oblasti více jak třísetletou tradici. Díky sklizni přesahujícící 12 milionů kg jablek ročně, patří Bohemia Apple k největším producentům jablek v České republice.

cca 750g

Složení

I. Jakost kalibr 70+

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.