-14 %
Slide 1 of 3

Tommee Tippee Koš na pleny Sangenic Simplee modrý Nový design

1 ks
Trvale výhodná cena
469,90 Kč 469,90 Kč/ks549,00 Kč
Země původu: Velká Británie,

Koš na pleny s antibakteriální fólií Tommee Tippee Sangenic Simplee nabízí jednoduchý způsob, jak udržet v dětském pokoji čistotu bez zápachu. Jednoduché použití – otevřete vnější víko, protlačíte plenu sklopným víkem a uzavřete.

Díky fólii i sklopnému víku chrání okolí před zápachem. Antibakteriální složka fólie zničí 99% baktérií. Koš není nutné často vynášet – pojme až 18 plen (vel. 2–5kg). Kapacita jedné výměnné kazety s antibakteriální fólií je až 180 plen (vel. 2–5kg).
 

 

 

Použití

Koš je vhodný nejen pro pleny, ale i další odpad.

O výrobci

Značka Tommee Tippee® pochází z Velké Británie a nabízí sortiment kojeneckých lahviček a dalších výrobků, které usnadňují období kojení a zároveň umožní v případě potřeby kombinovat kojení s krmením z láhve. Dále v nabídce najdete širokou řadu doplňků pro krmení miminka na cestách, sterilizátory, odsávačky, šidítka a další užitečné výrobky, které vám usnadní a zpříjemní péči o vaše miminko.

Pro batolata jsou určeny netekoucí láhve a hrnky v různých provedeních a rovněž misky a lžičky pro první příkrmy i postupné samostatné krmení. Přebalování miminek usnadní unikátní koše na pleny Sangenic. Všechny výrobky Tommee Tippee jsou pro dítě zcela bezpečné, protože jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a neobsahují bisfenol.

Výrobce

Tommee Tippee
12 Gertrude Bell Street
Park Laroiseau II
56000 Vannes
Francie