-12 %
Slide 1 of 10

Tommee Tippee Koš na pleny Sangenic Tec modrý

1 ks
Trvale výhodná cena
649,90 Kč 649,90 Kč/ks739,00 Kč
Země původu: Velká Británie,

Designový koš na jednorázové pleny Sangenic Tec umožňuje bezdotykové zabalení použitých plen. Součástí koše je výměnná kazeta s antibakteriální fólií, jejíž antibakteriální složka zničí 99% baktérií. Koš tak chrání dětský pokoj před zápachem i bakteriemi. Díky technologii TWIST-LOCK se plena v koši zabalí do voňavé fólie a s pomocí pístu je zatlačena do koše.

Kapacita jedné kazety je až 84 plen (vel. 5–9 kg), při spotřebě 3 plen denně tak jedna kazeta vydrží až jeden měsíc používání. Díky tomu, že koš pojme cca 28 plen (vel. 5–9 kg), není potřeba jej často vynášet. Špičkový design koše skvěle doplní váš moderní interiér.

 

 

Použití

Koš je vhodný nejen pro pleny, ale i další odpad.

O výrobci

Značka Tommee Tippee® pochází z Velké Británie a nabízí sortiment kojeneckých lahviček a dalších výrobků, které usnadňují období kojení a zároveň umožní v případě potřeby kombinovat kojení s krmením z láhve. Dále v nabídce najdete širokou řadu doplňků pro krmení miminka na cestách, sterilizátory, odsávačky, šidítka a další užitečné výrobky, které vám usnadní a zpříjemní péči o vaše miminko.

Pro batolata jsou určeny netekoucí láhve a hrnky v různých provedeních a rovněž misky a lžičky pro první příkrmy i postupné samostatné krmení. Přebalování miminek usnadní unikátní koše na pleny Sangenic. Všechny výrobky Tommee Tippee jsou pro dítě zcela bezpečné, protože jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a neobsahují bisfenol.

Výrobce

Tommee Tippee
12 Gertrude Bell Street
Park Laroiseau II
56000 Vannes
Francie