Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Diana Kokos chips natural 200 g

Diana Kokos chips natural

Diana Kokos chips natural

200 g
Popis produktu

Kokosový ořech je velmi bohatý na minerály, zejména na hořčík, kterého obsahuje více než potraviny živočišného původu (např. mléko, vejce a maso). Hořčík přispívá ke zdraví chrupavek, k pevnosti kostí a jeho nedostatek může nejen dráždit nervovou soustavu, ale také způsobovat křeče. Dále také obsahuje vápník a fosfor, které jsou pro kosti a svalovou soustavu nepostradatelné. Konzumace kokosu je vhodná při lámavosti vlasů a nehtů, odvápnění kostí, osteoporóze (řídnutí kostí), slabosti, pleťových chorobách, ztrátách paměti a využívá se také při léčení nervových onemocnění. Vědci zjistili, že přestože většina mastných kyselin kokosového ořechu je nasycená, jeho konzumace nepodporuje tvorbu cholesterolu, jak jsme se původně mylně domnívali.

Skladování: teplota: 22°C, vlhkost: 70%

Výrobce: Diana Company, spol. s.r.o. Rumunská1829/8 120 00 Praha 2 ČR

Složení

kokos 99,99%, rostlinný olej, oxid siřičitý <0,01%

Energetická hodnota: 2592kJ/619kca­l,Bílkoviny: 5,6g, Tuky: 60g, nasycené mastné kyseliny 53,4g, sacharidy:6,4g (z toho cukry: 6,4g), Vláknina: 21,1g, Sodík: 0,028g

Alergeny: 12 – Oxid siřičitý a siřičitany

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK