-19 %

Emco

Emco Protein kaše s čokoládou

165 g
Akce do 24. 9.
 49,90 Kč 
61,90 Kč302,42 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Sypká směs k přípravě ovesné kaše s proteinem a quinou s příchutí čokolády.

Balení obsahuje tři sáčky kaší.

Použití

Obsah sáčku vsypte do misky. Přidejte 130–150 ml horké vody a dobře promíchejte. Za tři minuty je kaše připravena ke konzumaci.

Návod k přípravě v mikrovlnné troubě:

Zalijte 130–150 ml studené vody a dobře promíchejte. Vložte do mikrovlnné trouby, nastavte výkon na přibližně 700 W (střední až vysoký výkon, podle typu trouby) a ohřívejte po dobu jedné minuty.

O výrobci

Po založení v roce 1990 se Emco zabývalo vývozem a dovozem různých potravinářských výrobků. Čeští spotřebitelé si z nich časem nejvíce oblíbili cereálie, které byly do té doby v ČR téměř neznámé. Od roku 1998 začala firma Emco vyrábět müsli u nás. Vločky pochází od českých zemědělců a jsou zpracovávány ve vlastním mlýně v jižních Čechách. Postupem času začaly přibývat i další výrobky – ovesné kaše, sušenky, tyčinky a další. Dnes je Emco lídrem na tuzemském trhu a vyváží do 50 zemí světa.

 

Skladování

Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce

Emco spol. s r. o.
Türkova 2319/5 b
149 00 Praha 4
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 355 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.