NATY Dámské ECO tampóny regular

18 ks
129,90 Kč 7,22 Kč/ks
Země původu: Španělsko,

Dámské ekologické tampóny z přírodních materiálů pro slabší a běžnou menstruaci. 

Nejsou běleny chlórem a neobsahují nežádoucí látky. Tampóny jsou velmi ohleduplné k vašemu zdraví. Tampóny neobsahují ropné plasty. Jsou navrženy v harmonii s ženskou pokožkou a životním prostředím. Jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů.

Papírové balení je vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru. Certifikace "OK Biobased" (Vincotte) potvrzuje použití obnovitelných materiálů. 

O výrobci

Značka Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. A přesně to se jí podařilo.

Po pěti letech výzkumu, testování a překonávání řady překážek vznikly ECO by Naty - rozložitelné a ekologicky šetrné plenky. Na ně navázala řada dalších doplňků pro děti - od kosmetiky přes ubrousky až po plenky a plenkové kalhotky. ECO by Naty jsou dnes jedničkou na domácím trhu a jednou z nejvýznamějších světových značek. A může za to přístup Marlene: “Založila jsem firmu se základní myšlenkou: vytvořit vysoce kvalitní plenky, které jsou přátelské k přírodě i k našim dětem. Produkty ECO by Naty splňují obě tyto podmínky.”

Demandware SiteGenesis

Skladování

Skladujte v suchu a odděleně od parfemovaných a aromatických výrobků. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Naty AB
Swedenborgsgatan 20 A
11827 Stockholm
Švédsko