Slide 1 of 2

Attitude BIO Super leaves přírodní mýdlo na ruce s detoxikačním účinkem - pomerančové listy

473 ml
189,90 Kč 401,48 Kč/l
Kategorie:
Země původu: Kanada,

Popis produktu

Přírodní, certifikované, hypoalergení a dermatologicky testované mýdlo na ruce s výtažky ze zelených listů vhodné pro celou rodinu. Čistí, detoxikuje a ozdravuje poškozenou pokožku. Zanechává pokožku vláčnou, nevysušuje.

Nový koncept Super leaves od ATTITUDE, který v sobě skrývá koncentrovanou sílu přírody, přináší skutečně čistou a zdravou pokožku - odstraní špínu, toxiny, regeneruje, ozdravuje - bez chemie. Mýdla Super leaves obsahují výtažky z listů potočnice a lichořeřišnice, které jsou známé pro své regenerační schopnosti a bohatství minerálů, vitamínů a růstových faktorů. Výtažky ze semen moringy činí mýdla Super leaves ještě výjimečnější. Semena moringy obsahují velké množství vitamínů, minerálů a proteinů. Úžasná aktivní složka těchto semen zamezuje vstřebávání škodlivin z ovzduší a dalších poškozujících vnějších vlivů. Detoxikuje pokožku.

Toto mýdlo je dále obohaceno listy pomerančovníku, které jsou známé pro svůj ozdravný vliv na poškozenou pokožku.
Úžasná jemná vůně pomeranče a skořice.

100% recyklovatelný obal.
Nepřítomnost škodlivých látek je testována nezávislou laboratoří.
Má certifikaci EcoLogo, která potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí. Více o této certifikaci.
Také má certifikaci EWG ("Environmental Working Group"), která pomáhá lidem vybírat jen ty zdravé, bezpečné a k přírodě šetrné produkty. Mýdla Super leaves získaly od této neziskové organiazce nejvyšší hodnocení. Více o této certifikaci.
Všechny produkty ATTITUDE jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě.
Pro výrobu produktů ATTITUDE jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie.
Ve výrobcích ATTITUDE najdete jen složky šetrné k našemu zdraví („worry-free ingredients“), a to bez kompromisů.

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
CANADA