Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Fishee's Losos filet s kůží chlazený z Ekofarmy ASC certifikát cca 210 g
Prémiová kvalita

Fishee's Losos filet s kůží chlazený z Ekofarmy ASC certifikát

Fishee's Losos filet s kůží chlazený z Ekofarmy ASC certifikát

cca 210 g
Prémiová kvalita
Popis produktu

Chlazená mořská ryba, chov ekofarma v Dánsku, krmený přírodně, 100% bez antibiotik, barviv a růstových hormonů.

Losos z ekofarmy má ASC certifikaci, tedy jeho chov a výlov je regulován tak, aby nevznikl dopad na životní prostředí. Je krmen přírodním krmivem bez antibiotik, barviv a přídavku růstových hormonů. Díky chovu v ekofarmě je také zcela bez rizika výskytu mořských vší. Je bezpečný i pro konzumaci v syrovém stavu.

Skladujte při teplotě: –1°C až +2°C

Ryby se k nám dostanou letecky 1× týdně a ve čtvrtek. Pro zajištění maximální čerstvosti je jejich celková expirace určena pouze na 5 dnů od výroby. Datum expirace se tedy odvíjí od těchto dnů, kdy ryby naskladňujeme. Poslední den expirace si zboží můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu v Last Minute

Návod na přípravu: Rybu nejdříve omyjeme v co nejstudenější vodě a osušíme papírovou utěrkou, doba přípravy záleží na výšce filetu a požadované míře propečenosti. V troubě použijeme pečící papír, rybu předem osolíme, okořeníme a použijeme buď olivový nebo řepkový olej, pokud chceme dát vyniknout koření či bylinkám. Na pánvi použijeme olej a rybu otáčíme. Na grilu použijeme grilovací tác, abychom rybu nespálili a teplotu max 200 stupňů.

Složení

LOSOS atlantický

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK