Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Fishee's Treska vysoký filet chlazený MSC volně lovená cca 220g
Prémiová kvalita
-24%

Fishee's Treska vysoký filet chlazený MSC volně lovená

Fishee's Treska vysoký filet chlazený MSC volně lovená

cca 220g
Prémiová kvalita
Akce do 25. 4.
cca 139,22 Kč 185,56 Kč (636,98 Kč/kg)
Popis produktu

Chlazená mořská ryba, země původu Island, lovená na udice a háčky.

Islandské ryby mají certifikaci MSC což znamená, že jsou loveny tak, aby byla zachována přirozená obnova jejich reprodukce. Vláda na Islandu rybolov přísně kontroluje, stanovuje roční kvóty pro rybolov, tedy kolik jakého druhu ryb se může vylovit a každý výlov a prodej ryb je dohledatelný – ryby mají svůj certifikát, kdy a na jaké lodi a v jaké oblasti byly vyloveny. Nejšetrnější metoda rybolovu je na udice a háčky, tedy tzv line fishing, ta je pro výběr ryb námi preferovaná. Ryby jsou po výlovu ihned filetovány, čímž se zajistí jejich co nejdelší čerstvost a do 48 hodin jsou dopraveny do České republiky.

Vody okolo Islandu jsou neznečištěné a velmi chladné, ryby mají ideální podmínky, jejich svalovina je kvalitní a maso velmi chutné.

Skladujte při teplotě: –1°C až +2°C

Ryby se k nám dostanou letecky 2× týdně a to v pondělí a ve čtvrtek. Pro zajištění maximální čerstvosti je jejich celková expirace určena pouze na 5 dnů od výroby. Datum expirace se tedy odvíjí od těchto dnů, kdy ryby naskladňujeme. Poslední den expirace si zboží můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu v Last Minute

Návod na přípravu: Rybu nejdříve omyjeme v co nejstudenější vodě a osušíme papírovou utěrkou, doba přípravy záleží na výšce filetu a požadované míře propečenosti. V troubě použijeme pečící papír, rybu předem osolíme, okořeníme a použijeme buď olivový nebo řepkový olej, pokud chceme dát vyniknout koření či bylinkám. Na pánvi použijeme olej a rybu otáčíme. Na grilu použijeme grilovací tác, abychom rybu nespálili a teplotu max 200 stupňů.

Složení

TRESKA obecná

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK