Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Prémiová kvalita

Fishee's Okouník špízy marinované chlazené z MSC suroviny

Fishee's Okouník špízy marinované chlazené z MSC suroviny

cca 240 g
Prémiová kvalita
Popis produktu

Fishee's vám chce dopřát jednoduchou a snadnou formou zážitek z velmi rychle připraveného zdravého a chutného pokrmu za použití kvalitní suroviny. Omáčky si sami vyvíjí, přičemž používají pouze přírodní suroviny zcela bez chemie a barviv.

Pro Ready to Cook! se používají islandské ryby, které mají certifikaci MSC, což znamená, že jsou loveny tak, aby byla zachována přirozená obnova jejich reprodukce. Vláda na Islandu rybolov přísně kontroluje, stanovuje roční kvóty pro rybolov, tedy kolik jakého druhu ryb se může vylovit a každý výlov a prodej ryb je dohledatelný – ryby mají svůj certifikát, kdy a na jaké lodi a v jaké oblasti byly vyloveny. Nejšetrnější metoda rybolovu je na udice a háčky, tedy tzv line fishing, ta je pro výběr ryb námi preferovaná. Ryby jsou po výlovu ihned filetovány, čímž se zajistí jejich co nejdelší čerstvost a do 48 hodin jsou dopraveny do České republiky.

Ryby se k nám dostanou letecky 2× týdně a to v pondělí a ve čtvrtek. Pro zajištění maximální čerstvosti je jejich celková expirace určena pouze na 5 dnů od výroby. Datum expirace se tedy odvíjí od těchto dnů, kdy ryby naskladňujeme. Poslední den expirace si zboží můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu v Last Minute

Skladujte při teplotě: –1°C až +5°C

Návod na přípravu: sundáme víčko a misku vložíme do rozpálené trouby horkovzdušné na 180 stupňů a horní spodní pečení na 200 stupňů a bez otáčení pečeme 12–16 minut záleží na požadované propečenosti. Můžeme také upravovat na pánvi či na grilu (na grilu při teplotě max 200 stupňů), v tomto případě ryby otáčíme a doba přípravy je 6–8 minut.

Složení

OKOUNÍK mořský, marináda (řepkový olej plně ztužený, koření /pepř, cibule/, citronová tráva, jedlá sůl, dextróza, aroma, paprikový extrakt)

Alergeny: 8 – ryby

Výživové údaje: Energie: 743 kJ / 177 kcal; Tuky: 11 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g; Sacharidy: 3,5 g, z toho cukry 0,5 g; Bílkoviny: 17 g; Sůl: 1,7 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK