Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Fishee's Treska špízy marinované chlazené

cca 200 g
Prémiová kvalita
Bez éček
cca 173,38 Kč 849,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Fishee's vám chce dopřát jednoduchou a snadnou formou zážitek z velmi rychle připraveného zdravého a chutného pokrmu za použití kvalitní suroviny. Omáčky si sami vyvíjí, přičemž používají pouze přírodní suroviny zcela bez chemie a barviv.

Pro Ready to Cook! se používají islandské ryby, které mají certifikaci MSC, což znamená, že jsou loveny tak, aby byla zachována přirozená obnova jejich reprodukce. Vláda na Islandu rybolov přísně kontroluje, stanovuje roční kvóty pro rybolov, tedy kolik jakého druhu ryb se může vylovit a každý výlov a prodej ryb je dohledatelný - ryby mají svůj certifikát, kdy a na jaké lodi a v jaké oblasti byly vyloveny. Nejšetrnější metoda rybolovu je na udice a háčky, tedy tzv line fishing, ta je pro výběr ryb námi preferovaná. Ryby jsou po výlovu ihned filetovány, čímž se zajistí jejich co nejdelší čerstvost a do 48 hodin jsou dopraveny do České republiky.

Skladujte při teplotě: -1°C až +5°C

Ryby se k nám dostanou letecky 2x týdně a to v pondělí a ve čtvrtek. Pro zajištění maximální čerstvosti je jejich celková expirace určena pouze na 5 dnů od výroby. Datum expirace se tedy odvíjí od těchto dnů, kdy ryby naskladňujeme. Poslední den expirace si zboží můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu v Last Minute

Návod na přípravu: sundáme víčko a misku vložíme do rozpálené trouby horkovzdušné na 180 stupňů a horní spodní pečení na 200 stupňů a bez otáčení pečeme 12-16 minut záleží na požadované propečenosti. Můžeme také upravovat na pánvi či na grilu (na grilu při teplotě max 200 stupňů), v tomto případě ryby otáčíme a doba přípravy je 6-8 minut.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Treska obecná
Marináda
Řepkový olej plně ztužený
Koření
Cibule
Pepř
Česnek
Kari
Kurkuma
Paprika
Bylinky
Petržel
Bazalka
Oregano
Jedlá sůl

Alergeny

Vejce

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota630 kJ/150 kcal
Tuky7.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.6 g
Sacharidy4 g
z toho cukry0.2 g
Bílkoviny16 g
Sůl1.5 g
Vláknina g