• Milí zákazníci, dnes se koná finále konferenční ligy a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Bio Vavřinec BIO Vavřinecký tvaroh

230 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 4 DNY

Od českého farmářePrémiová kvalitaBIO
 48,90 Kč 212,61 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Měkký tvaroh s jemnou konzistencí v BIO kvalitě

Lahodný polotučný tvaroh má příjemně jemnou konzistenci. Je vhodný na přípravu pomazánek a sladkých dezertů i do pečení.

Použití

Skvěle se hodí pro přípravu pomazánek a sladkých dezertů.

O výrobci

Čerstvě nadojeno je rodinná farma z Nového Knína, kde už po několik generací chovají v ekologickém režimu plemenné ovce suffolk a křížené ovce na maso. Kromě toho také provozují mlékárnu, kde zpracovávají bio mléko od českého strakatého skotu. 

Na farmě při výrobě používají pouze mléko, mikrobiální kultury a syřidlo. Tradičními postupy pak v mlékárně vznikají farmářské a smetanové jogurty, tvaroh, smetany, probiotický nápoj, žervé, cottage, kefír, tvarohové dezerty, čerstvé, pařené až polotvrdé sýry. Kromě širokého sortimentu mléčných výrobků vyráběných výhradně z BIO kravského mléka se na farmě vyrábí také BIO jehněčí maso nebo jehněčí a ovčí uzeniny.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 4–8 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Čerstvě nadojeno s.r.o.
Truhlářská 1106/9,
Nové Město, 110 00
Praha 1

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.