Bio Vavřinec Jogurt smetanový višňový

150 g
Od českého farmáře
Éčka
(Celkem 1)
19,90 Kč 132,67 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Smetanový jogurt s višňovou příchutí bez konzervantů, škrobu i sušeného mléka.

Farma byla obnovena v roce 1993 a od samého počátku hospodařila v systému ekologického zemědělství.  Hlavní myšlenkou hospodaření firmy je trvale udržitelný rozvoj v okolí naší vesničky Okrouhlice. Snaží se o citlivé chování k přírodě. Farma se soustředí na finalizaci vlastní produkce. Pěstují různé druhy obilovin, pohanku a různé jiné plodiny. Část této rostlinné produkce je určena pro zpracování v mlýně.

Na pastvinách chovají plemeno českého červenostrakatého skotu na mléčnou produkci. Upřednostňují kvalitu mléka před kvantitou z důvodu jeho dalšího zpracování v mlékárně.

O firmě

Hlavní myšlenkou našeho hospodaření je trvale udržitelný rozvoj v okolí naší vesničky Okrouhlice. Snažíme se o citlivé chování k přírodě. Na našich pastvinách chováme plemeno českého červenostrakatého skotu na mléčnou produkci. Klademe důraz na dlouhověkost našich dojnic a upřednostňujeme ji před maximalizací dojivosti za cenu zničení jejich zdraví. Tento přístup se neprojevuje zvýšenou produkcí mléka, nýbrž zvýšenou kvalitou mléka, a to zejména v parametrech jako je jeho chuť, vůně a barva. Výsledkem této skutečnosti je kvalitní zpracování mléka na výrobky pro naše zákazníky.

„Klademe důraz na dlouhověkost našich dojnic a upřednostňujeme ji před maximalizací dojivosti za cenu zničení jejich zdraví.“

Skladování

Uchovejte při teplotě 4 až 8 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Bio Vavřinec a Kosař, s.r.o.
Okrouhlice
256 01 Benešov

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Kravské mléko
Smetana
Jogurtová kultura
Ochucující složka višeň10 %
Višeň45 %
Třtinový cukr
Pitná voda
Tapikový škrob
Koncentrát z karotky, jablka a černého rybízu
E440 - PektinyŠkodlivost 1 z 6
Citronový koncentrát

Alergeny

Mléko
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.