-37 %

K2r Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení 20ks

20 ks
Trvale výhodná cena %
99,90 Kč 5,00 Kč/ks159,90 Kč
Země původu: Itálie,

Popis produktu

Díky pracím ubrouskům K2r Colour Catcher už nemusíte oblečení pracně třídit, nebo se obávat případné katastrofy z obarvení. Ubrousky fungují na principu magnetu, který přitahuje uvolněné barvy na sebe, a tak ochrání vaše oblečení. Jasný důkaz naleznete přímo na ubrousku, když ho po vyprání vyndáte z pračky zabarvený. K2r Colour Catcher zabrání nehodám s obarvením a ušetří vás od třídění prádla.

1. Méně třídění = méně praní. Ušetřete čas, vodu i energii.

2. Ubrousky a obal jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné.

3. Žádné uvolňování chemikálií do vody.

4. Certifikováno FSC® jako ubrousky z čistě přírodních materiálů a obnovitelných zdrojů.

Jak Colour Catcher funguje?
Některé tkaniny mohou během praní pouštět barvu a způsobit tak nežádoucí obarvení ostatního oblečení. Kromě toho po častém a intenzivním odstraňování skvrn zůstanou barvy oblečení nevýrazné a fádní. Zajistěte si maximální ochranu vašeho oblečení díky patentované technologii Colour Catcher! Ubrousky, které fungují jako magnet zachycují uvolněné barvy a špínu během pracího cyklu. Důkaz je na ubrousku!

Příprava a použití: Tmavé, sytě barevné, nestálobarevné a bavlněné oblečení je více náchylné na pouštění barev, proto pro tento typ oblečení je doporučeno navýšit počet ubrousků na jedno praní. Úplně nové barevné oblečení perte samostatně po dobu alespoň prvních 6 praní. Vždy dávejte pozor při míchání barevného oblečení s bílým. Ložní prádlo, ručníky a džíny perte vždy samostatně. Účinek nelze zaručit, pokud se uvolňuje velké množství barvy z nestálobarevného oblečení. Vždy dodržujte instrukce výrobce pracích praček.

Vhodné na ruční i automatické praní, všechny teploty, prací cykly a typy tkanin. Vhodné i pro sušičky.

Návod na použití 1. Vložte rozprostřený ubrousek / ubrousky přímo do zadní části bubnu pračky ještě před přidáním prádla. 2. Přidejte prádlo, prací prostředek a nastavte vhodný prací program. 3. Po ukončení praní ubrousek ihned vyjměte a vyhoďte.

Tmavé, sytě barevné, nestálobarevné a bavlněné oblečení je více náchylné na pouštění barev, proto pro tento typ oblečení je doporučeno navýšit počet ubrousků na jedno praní. Úplně nové barevné oblečení perte samostatně po dobu alespoň prvních 6 praní. Vždy dávejte pozor při míchání barevného oblečení s bílým. Ložní prádlo, ručníky a džíny perte vždy samostatně. Účinek nelze zaručit, pokud se uvolňuje velké množství barvy z nestálobarevného oblečení. Vždy dodržujte instrukce výrobce pracích praček.

Vhodné na ruční i automatické praní, všechny teploty, prací cykly a typy tkanin. Vhodné i pro sušičky.