Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Holoubek a pravnuci Pesto z medvědího česneku

Holoubek a pravnuci Pesto z medvědího česneku

100 g
94,90 Kč (949,00 Kč/kg)
Popis produktu

Čerstvé pesto z česneku medvědího se slunečnicovými semínky. Výrobek není pasterován. Dochucovací pasta k přímé konzumaci. Pesto z medvědího česneku, jak už je uvedeno v názvu, obsahuje úžasnou bylinku medvědí česnek. Medvědi si tuto bylinku oblíbili po zimním spánku, aby pročistili zažívací trakt a získali sílu do následujících dní. Tato jarní bylina voní jemně po česneku a přímo vybízí si na ní pochutnat. Pesto z medvědího česneku můžeme použít klasicky do těstovin, nicméně najde uplatnění třeba do polévek, salátů, nádivek nebo k potření rozpečeného pečiva nebo třeba k sýru či klobásce… Velkou delikatesou je kombinace s pstruhem, a když není pstruh tak třeba na plátek drůbežího nebo vepřového masa.

Skladujte do 8 °C. Po otevření uchovejte v chladničce a zkonzumujte do 3 dní.

Složení

extra panenský olivový olej, medvědí česnek min. 27%, slunečnicový olej, SLUNEČNICOVÉ SEMÍNKO min. 15 %, umeocet, citronová 100% šťáva.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK