Mlékárna Kunín Selský jogurt čokoládový

200 g
17,90 Kč 89,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Kunín Selský jogurt je hustý a přírodní. Je vyráběn tradičním způsobem zrání v kelímku díky čemuž má lámavou, hustou texturu. Zároveň je přírodním zdrojem vápníku a obsahuje zdraví prospěšné Bifidobakterie a Laktobacily.

Kunín Selský jogurt čokoládový můžete přidat do ranního müsli nebo si ho dát jen tak za odměnu místo čokoládové tyčinky. Navíc má nízký obsah tuku.

Jogurt ochucený. Obsah tuku min. 2,6 %.

Skladujte při 2–8°C

Adresa distributora: Lactalis CZ, s.r.o., Líbalova 2348/1, Praha 4 - Chodov, 149 00

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 10 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Složení: mléko, čokoládová složka 18 % (cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, čokoláda v prášku 5,6 %: cukr, kakaový prášek; modifikovaný kukuřičný škrob, kyselina mléčná, aroma, jedlá sůl), mléčná bílkovina, jogurtová kultura, kultury obsahující Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (106/g).

Alergeny: Mléko

Energetická hodnota 386 kJ/92 kcal; Tuky 3,0 g z toho nasycené mastné kyseliny 1,9 g; Sacharidy 12,8 g, z toho cukry 12,0 g; Bílkoviny 3,4 g; Sůl 0,10 g