• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Président Saint Morgon

200 g
Prémiová kvalita
69,90 Kč 349,50 Kč/kg
Země původu: Francie,

Plnotučný sýr s bílou plísní na povrchu.

Saint Morgon pochází z Normandie, kolébky sýrů s bílou plísní na povrchu. Vyznačuje se výraznou chutí, jemným sýrovým těstem a sametovou kůrkou pokrytou bílou plísní.

Použití

Nejlépe si ho vychutnáte jako součást sýrového talíře, k bílému pečivu, do salátů či nákypů. Skvěle se k němu hodí červené víno.

O výrobci

Společnost Lactalis CZ, s.r.o. byla založena v 2004 jako obchodní pobočka světové mlékárenské firmy Lactalis Group a zabývala se importem mléčných výrobků. V roce 2007 došlo k akvizici dvou českých mlékáren – Mlékárny Klatovy, a.s. a Mlékárny Kunín, a.s. Do jejich portfolia patří značky Président, Mlékárna Kunín a Galbani.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–6 °C.

Výrobce

LACTALIS CZ, s.r.o.
Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 16 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mléko
Jedlá sůl
Sýrařské kultury

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1191 kJ/287 kcal
Tuky23 g
z toho nasycené mastné kyseliny16 g
Sacharidy0.1 g
z toho cukry0.1 g
Bílkoviny20 g
Sůl1.3 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.