Président Camembert L´Aromatique

250 g
89,90 Kč 359,60 Kč/kg
Země původu: Francie,

Popis produktu

Président Camembert L´Aromatique zraje déle než jeho příbuzný Président Camembert. A právě v tom spočívá tajemství jeho rafinované chuti a vůně, jantarové barvy a krémové textury. Président Camembert L´Aromatique: rafinovaný a vyzrálý! Président Camembert L´Aromatique 250 g s jemnou kůrkou barvy slonovinové kosti si Vás podmaní jedinečnou, plnou chutí a pro něj tak typickou, výraznou aromatickou vůní. Sýrové těsto je vláčné a krémové. 98 % tohoto sýru je tvořeno z pasterovaného kravského mléka, zbytek připadá na sůl, mléčné kultury a plíseň Penicillium Candidum. Praví milovníci vyzrálého camembertu s výraznou chutí a vůní si ho rychle oblíbí.

Měkký zrající sýr s bílou plísní na povrchu

Skladujte při 4-8°C

Adresa distributora: Lactalis CZ, s.r.o., Líbalova 2348/1, Praha 4 - Chodov, 149 00

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 17 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

mléko, jedlá sůl, sýrařské kultury, živočišné syřidlo

Alergeny: 7 - mléko

Výživové hodnoty: Energie: 1154 kJ / 278 kcal; Tuky 22 g, z toho nasycené mastné kyseliny 16 g; Sacharidy <0,5 g, z toho cukry <0,5; Bílkoviny 20 g; Sůl 1,3 g