Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Friskies Junior pro psy - kuřecí s hráškem v želé 4x100g, 400g

Friskies Junior pro psy - kuřecí s hráškem v želé 4x100g,

Friskies Junior pro psy - kuřecí s hráškem v želé 4x100g,

400g
44,90 Kč (112,25 Kč/kg)
  • Kategorie: Pes > Kapsičky a paštiky
  • Země původu: dle aktuální nabídky
    pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Popis produktu

Kompletní krmivo pro štěňata.

PURINA® Friskies® Vitafit™: pro psa plného vitality! Již více než 80 let, PURINA® Friskies® pomáhá udržet generace psů šťastnými a plnými vitality. Milujete svého psa pro radost, kterou přináší vaší rodině, a proto si chcete být jisti, že je vždy spokojený, šťastný a plný vitality! A proto veterináři a experti na výživu PURINA® vyvinuli Friskies® Vitafit™ s kuřetem a mrkví ve šťávě, chutná kompletní receptura, která poskytuje vašemu štěňátku vitamíny a další živiny, které potřebuje ke zdravému růstu. PURINA® Friskies® Vitafit™ podporuje zdraví vašeho psa a můžete na něm pozorovat následující znaky vitality:

  • Pevná stolice díky zdravému zažívání
  • Podporuje lesklou srst a zdravou kůži
  • Podporuje čilost a přináší jiskru do jeho očí

Krmný návod na obalu: Krmné dávky jsou určené pro středně aktivní štěňata v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné adekvátně přizpůsobit. Denní krmnou dávku rozdělte do dvou nebo více jídel. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Složení

S kuřetem a hráškem v želé: maso a výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), obiloviny, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, zeleniny (1,2 % dehydrovaného hrášku, odpovídá 10,8 % hrášku), cukry.

Výživové hodnoty:

Analytické složky: Vlhkost: 80 %, Protein: 7,5 %, Obsah tuku: 3,4 %, Obsah anorganických látek: 2,3 %, Hrubá vláknina: 0,2 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: Vit. A: 1 600; Vit. D3: 150; Vit. E: 22; mg/kg: síran železnatý monohydrát: 32; jodičnan vápenatý bezvodý: 0,60; síran měďnatý pentahydrát: 4,7; síran manganatý monohydrát: 4,0; síran zinečnatý monohydrát: 54; seleničitan sodný: 0,030; Technologické doplňkové látky: mg/kg: CassiaGum: 2 000;

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK