Schiller Sušená kýta krájená

100 g
41,90 Kč 419,00 Kč/kg
Země původu: Německo,

Za specifickou chutí krájené sušené kýty stojí pečlivý výběr masa, tradiční proces zrání a jedinečné podmínky, v nichž se šunka po dobu několika měsíců suší.

Použití

Sušená kýta je výborná pro přípravu studených míst na rautech, ale i menších oslavách či jen doma k televizi. Dá se využít jak pro tepelé zpracování v receptech, tak i pro studenou kuchyni.

Vyzkoušejte netradiční chuť pečeného kaki v sušené kýtě:

Kaki zbavte stopky, podélně rozkrojte na polovinu a krájejte dál na měsíčky. Z jednoho většího kaki jich uděláte asi 12. Plátky kýty rozkrojte na polovinu a můžete začít balit: kousek kaki a lístek šalvěje obalte proužkem kýty a zajistěte párátkem. Balíčky vyskládejte na plech vyložený pečicím papírem a dejte do trouby vyhřáté na 180 °C. Pečte 10 minut, kýta se krásně rozvoní, ovoce prohřeje a šalvěj vše doladí.

O výrobci

Schiller Fleisch GmbH je moderní německá společnost, která vyrábí maso a uzeniny. Mezi přední produkty patří hovězí pečeně z německého kontrolovaného původu. 

Skladování

Skladujte při teplotě 7°C.

Výrobce

Schiller Fleish
Am Stock 10
61118 Bad Vilbel
Německo

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 21 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.