Pickles, kvašená zelenina, sáček

0,6 kg
Bez éček
94,90 Kč 158,17 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Český výrobek ojedinělý svou chutí, kvalitou, zpracováním a především prospěšností pro vaše zdraví.  Díky tomu, že je bez přidaných konzervantů, pasterizace a sterilizace jsou v něm zachovány všechny vitamíny a především aktivní bakterie mléčného kvašení. Splňuje parametry tzv. „živé stravy“, tak jak tomu bylo za dob našich babiček.
 
Zakoupením výrobku podpoříte své zdraví a zároveň pomůžete dětem. Část peněz z prodeje tohoto výrobku jde prostřednictvím Fond Sidus na pomoc nemocným dětem. Děkujeme.

Použití

Určeno k přímé konzumaci.

 

O výrobci

Fond Sidus je neziskovou organizací, která si klade za cíl dlouhodobě podporovat nemocné a potřebné, a to po finanční i materiální stránce.

Fond Sidus byl založen 25.8.2006 jako obecně prospěšná společnost (o.p.s.). V roce 2015 byl transformován, v rámci neziskových organizací, a zapsán jako ústav (z.ú.).

Od roku 2012 rozšířili portfolio činností i do oblastí vzdělávání dětí (publikační činnost s edukativním záměrem) a také do oblasti zdravé výživy (zaměřeno na děti a mládež).

Skladování

Uchovávejte při teplotě od 1°C do 8°C. Případné nafouknutí balení není na závadu, naopak prokazuje živé bakterie mléčného kvašení.

Výrobce

Fond Sidus, z.ú.
Primátorská 40 
Praha 8 , 180 00
Česká republika

Složení

Bílé zelí81 %
Mrkev17 %
Cibule1 %
Mořská sůl1 %
Aktivní bakterie mléčného kvašení

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota101 kJ/24 kcal
Tuky0.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy4.3 g
z toho cukry1 g
Bílkoviny1 g
Sůl1 g
Vláknina g