Pickles, kvašená zelenina, sáček

0,6 kg
 96,90 Kč 161,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Český výrobek ojedinělý svou chutí a zpracováním.

Zakoupením výrobku pomůžete dětem. Část peněz z prodeje tohoto výrobku jde prostřednictvím Fond Sidus na pomoc nemocným dětem. Děkujeme.

Použití

Kvašená zelenina nejlépe působí, když se jí často a po malých dávkách. Je to ideální příloha k jídlu, kdy stačí malý kopeček nebo jako součást salátů. Pickles tepelně neupravujeme, zničili bychom vitamíny a enzymy. Pokud pickles chcete přidat do polévky nebo omáčky, přidejte jej až když je pokrm uvařený.

O výrobci

Fond Sidus je neziskovou organizací, která si klade za cíl dlouhodobě podporovat nemocné a potřebné, a to po finanční i materiální stránce. Fond Sidus byl založen 25.8.2006 jako obecně prospěšná společnost (o.p.s.). V roce 2015 byl transformován, v rámci neziskových organizací, a zapsán jako ústav (z.ú.). Od roku 2012 rozšířili portfolio činností i do oblastí vzdělávání dětí (publikační činnost s edukativním záměrem) a také do oblasti zdravé výživy (zaměřeno na děti a mládež).

Skladování

Uchovávejte při teplotě od 1 °C do 8 °C. Případné nafouknutí balení není na závadu, naopak prokazuje živé bakterie mléčného kvašení.

Výrobce

Fond Sidus, z.ú.
Primátorská 40 
Praha 8  180 00
Česká republika