Kysané zelí – kvašená zelenina, sáček

0,6 kg
 85,90 Kč 143,17 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Český výrobek ojedinělý svou chutí, kvalitou a zpracováním.

Zakoupením výrobku podpoříte své zdraví a zároveň pomůžete dětem. Část peněz z prodeje tohoto výrobku jde prostřednictvím Fond Sidus na pomoc nemocným dětem. Děkujeme.

Použití

Kysané zelí bychom měli mít alespoň jedenkrát týdně na talíři. Můžeme ho použít jako tradiční přílohu k pečenému vepřovému masu či drůbeži nebo z něj uvařit polévku. Kysané zelí je vynikající v kombinaci s bramborami, např. slovenské halušky se zelím a také zelné saláty.

O výrobci

Fond Sidus je neziskovou organizací, která si klade za cíl dlouhodobě podporovat nemocné a potřebné, a to po finanční i materiální stránce. Fond Sidus byl založen 25.8.2006 jako obecně prospěšná společnost (o.p.s.). V roce 2015 byl transformován, v rámci neziskových organizací, a zapsán jako ústav (z.ú.). Od roku 2012 rozšířili portfolio činností i do oblastí vzdělávání dětí (publikační činnost s edukativním záměrem) a také do oblasti zdravé výživy (zaměřeno na děti a mládež).

Skladování

Uchovávejte při teplotě od 1 °C do 8 °C. Případné nafouknutí balení není na závadu, naopak prokazuje živé bakterie mléčného kvašení.

Výrobce

Fond Sidus, z.ú.
Primátorská 40 
Praha 8  180 00
Česká republika