Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Kvas zelný s červenou řepou - šťáva z kvašené zeleniny

500 ml
Bez éček
89,90 Kč 179,80 Kč/l
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

100% šťáva z kvašené zeleniny

Český výrobek ojedinělý svou chutí, kvalitou, zpracováním a především prospěšností pro vaše zdraví. Díky tomu, že je BEZ PŘIDANÝCH KONZERVANTŮ, PASTERIZACE či STERILIZACE, jsou v něm zachovány všechny vitamíny a především aktivní bakterie mléčného kvašení. Splňuje parametry tzv. „živé stravy“, tak jak tomu bylo za dob našich babiček. Sedlina není na závadu. Před použitím můžete protřepat. Užívejte vícekrát denně 1-3 lžíce. Můžete přidat do nápoje.

Zakoupením výrobku podpoříte své zdraví a zároveň pomůžete dětem. Část peněz z prodeje tohoto výrobku jde prostřednictvím Fond Sidus na pomoc nemocným dětem. Děkujeme.

Uchovávejte při teplotě od 1°C do 8°C. Případné vypouklé víčko na lahvi není na závadu, naopak prokazuje živé bakterie mléčného kvašení.

Složení

Kvašená šťáva ze zelí73 %
Kvašená šťáva z mrkve15 %
Kvašená šťáva z červené řepy10 %
Kvašená šťáva z cibule1 %
Mořská sůl1 %
Česnek
Aktivní bakterie mléčného kvašení

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota84 kJ/20 kcal
Tuky0.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy3.7 g
z toho cukry1.4 g
Bílkoviny0.8 g
Sůl1 g
Vláknina g