Kvas zelný s červenou řepou - šťáva z kvašené zeleniny

500 ml
89,90 Kč 179,80 Kč/l
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

100% šťáva z kvašené zeleniny

Český výrobek ojedinělý svou chutí, kvalitou, zpracováním a především prospěšností pro vaše zdraví. Díky tomu, že je BEZ PŘIDANÝCH KONZERVANTŮ, PASTERIZACE či STERILIZACE, jsou v něm zachovány všechny vitamíny a především aktivní bakterie mléčného kvašení. Splňuje parametry tzv. „živé stravy“, tak jak tomu bylo za dob našich babiček. Sedlina není na závadu. Před použitím můžete protřepat. Užívejte vícekrát denně 1-3 lžíce. Můžete přidat do nápoje.

Zakoupením výrobku podpoříte své zdraví a zároveň pomůžete dětem. Část peněz z prodeje tohoto výrobku jde prostřednictvím Fond Sidus na pomoc nemocným dětem. Děkujeme.

Uchovávejte při teplotě od 1°C do 8°C. Případné vypouklé víčko na lahvi není na závadu, naopak prokazuje živé bakterie mléčného kvašení.

Složení

SLOŽENÍ: kvašená šťáva z 73 % zelí, 15 % mrkve, 10% červené řepy, 1% cibule, 1% mořská soli a česneku , obsahuje aktivní bakterie mléčného kvašení

Nutriční hodnoty ve 100ml výrobku:
energetická hodnota: 84 kJ/20 kcal; tuky: 0,3 g; z toho nas. mastné kyseliny: ˂0,1 g; sacharidy: 3,7 g; z toho cukry: 1,4 g; bílkoviny: 0,8 g; sůl: 1 g Alergeny: žádný

Výrobce: Fond Sidus, z.ú. , Primátorská 40 , Praha 8 , 180 00 , www.kvasenysvet.cz