Royal Crown Cola Slim

250 ml
Ve vratném obalu
29,90 Kč 119,60 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Limonáda s příchutí coly, se sníženou energetickou hodnotou, se sladidly z rostliny stévie.

Stejně jako lehký vánek ve sluncem vyhřátém odpoledni vás osvěží i Royal Crown Cola Slim s několika kostkami ledu. Díky přídavku stévie má o polovinu méně kalorií, avšak její chuť je stejně plná a osvěžující jako u klasické verze.
 


Použití

Kostky ledu vhoďte do sklenice, zalijte je vychlazenou Royal Crown Colou a nechte je volně pohupovat na hladině. Až ustane ledové praskání, darujte svým ústům štědrý doušek, který pohladí všechny vaše smysly.

Tip! Vyzkoušejte kopeček vanilkové zmrzliny ve sklence ledově vychlazené Royal Crown Coly. Jemné smetanové tóny se spojí s charakteristickou chutí koly a spolu s vanilkou vytvoří sladké, ale přitom dokonale osvěžující pohlazení, za kterým se budete vždy rádi vracet. Vyzkoušejte tento zmrzlinový rituál, který už od roku 1905 rozdával potěšení všem, kteří chtěli na chvilku uniknout uspěchané době.

O výrobci

Společnost Kofola ČeskoSlovensko je výrobcem nealkoholických nápojů již od roku 1959. Pod její křídla patří pramenitá voda Rajec, minerální voda Kláštorná, sirupy Jupí a dětské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy UGO, energetický nápoj Semtex a další tradiční československé značky.

Na obrázku může být: text

Skladování

Skladujte v suchu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v chladničce nejdéle 3 dny. 

Výrobce

Kofola a.s.
Za Drahou 1
794 01 Krnov
Česká republika

 

 

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota93 kJ/22 kcal
Tuky0.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy5.5 g
z toho cukry5 g
Bílkoviny0.5 g
Sůl0.01 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.