-12 %

Jar prostředek na nádobí Derma Protect Aloe Vera & Coconut

450 ml
Trvale výhodná cena %
34,90 Kč 77,56 Kč/l39,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Jar ve spolupráci s dermatology a vyvinul prostředek na mytí nádobí Jar Dermaprotect. Nejen myje skvěle nádobí, ale je také šetrný k rukám. Je dostupný ve variantách Silk & Orchid a Aloe Vera & Coconut. Vyzkoušejte také kapsle do automatické myčky nádobí Jar All in One, aby bylo zářivé vaše nádobí i myčka. Navrženy a testovány pro použití ve všech renomovaných myčkách nádobí.

Vlastnosti a výhody:
- 2v1: tvrdý k mastnotě, jemný k rukám - Dermatologicky testovaný - Speciální složky, které pomáhají chránit ruce, aniž by snižovaly čisticí sílu Jaru - Jeho složení dá vaší kuchyni lehkou a příjemnou vůní - Má příjemnou krémovou strukturu, kterou si zajisté oblíbíte

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření.

Složení

5-15 % Aniontové povrchově aktivní látky; <5 % Neiontové povrchově aktivní látky; Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, parfémy, Hexyl cinnamal, Limonene.