Jar prostředek na nádobí Platinum Arctic & Fresh

0,65 l
59,90 Kč 92,15 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Prostředek na mytí nádobí Jar Platinum Arctic Fresh nabízí to nejlepší čisticí složení Jaru s trojím účinkem proti odolné mastnotě. Vyzkoušejte také kapsle do automatické myčky nádobí Jar Platinum All in One, aby bylo zářivé vaše nádobí i myčka. Jar Platinum je dostupný ve dvou variantách: Arctic Fresh a Lemon & Lime.

Vlastnosti a výhody:
- 3násobný účinek proti odolné mastnotě: rychlé čištění, dlouhotrvající pěna a účinek namáčení - Technologie Jaru rychle prostoupí a naruší zbytky jídla na nádobí, takže vám ušetří čas a námahu - Hodně dlouhotrvající pěny, účinné odstraňování mastnoty - Skvělý pro mytí odolných nečistot a připálené mastnoty - Příjemná vůně okolo dřezu při umývání nádobí

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření.

Složení

15-30 % Aniontové povrchově aktivní látky; 5-15 % Neiontové povrchově aktivní látky; Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, parfémy.