Lenor Aviváž Emerald & Ivory (1,42l)

48 praní
129,90 Kč 2,71 Kč/praní
Země původu: Česká republika,

Aviváž Lenor přináší dlouhodobou vůni ložního prádla po dobu až 1 týdne. Emerald & Ivory Flower s vůní karamelu, mléka a plodů přírody

Použití

  • Jak používat Lenor v pračkách s předním plněním: Pokud máte právě vy pračku s předním plněním, má vestavěný automatický dávkovač a můžete přidat aviváž Lenor hned po přidání pracího prostředku. (Všechny aviváže Lenor Fabric jsou 100% kompatibilní s pračkami s předním plněním).
  • Aplikace aviváže Lenor do dávkovače (zásuvky): Jednoduše odměřte požadované množství aviváže Lenor a nalijte ji do příslušné části zásobníku. Během cyklu máchání pračka vyplaví vodu do dávkovače, uvolní aviváž a osvěží vaše prádlo.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Skladování

Skladujte při teplotách do 25 °C.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Tekutá aviváž může zvýšit hořlavost materiálů. Použitím většího než doporučeného množství může být tento efekt ještě větší.

Tento výrobek nepoužívejte na

  • dětské noční prádlo nebo oděvy označené jako ohnivzdorné, protože výrobek může jejich ohnivzdornost snížit
  • oblečení vyrobené z materiálů s delším vlasem (jako flauš, velur, žinylka a froté).

Výrobce

The Procter & Gamble Company
1 P&G Plaza Cincinnati
OH 45202
Spojené státy americké

Standardní věty o nebezpečnosti:

H412 - Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení:

P501 - Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.

Složení

Kationtové povrchově aktivní látky10 %
Benzisothiazolinone
Parfémy
Benzyl salicylate
Citronellol
Hexyl cinnamal
Limonene
Linalool