-16 %

Lenor Aviváž Shea Butter (1,38 l)

46 praní
Akce do 16. 12.
99,90 Kč 2,17 Kč/praní119,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Nechte své okolí utichnout, zhluboka se nadechněte a relaxujte s vůní Lenoru s bambuckým máslem, která se inspirovala přírodou a která poskytuje dlouhotrvající svěžest. Teplá a sametová vůně bílého pižma a jantaru hýčká smysly jako milé objetí. Poskytne vám útočiště před shonem dne a dá vaší duši pocit komfortu a pohody.

Vlastnosti a výhody:
- Dlouhotrvající svěží vůně inspirovaná přírodou - Hýčkejte svou duši touto bohatou krémovou vůní - Tato teplá a uklidňující vůně vám poskytne pocit pohody - Uvolňuje závan svěžesti z oblečení po celý den (po 12 hodin nošení) - Omezuje mačkavost, zjednodušuje žehlení, zkracuje dobu schnutí a snižuje statický náboj - Oblečení je po použití aviváže hebké a pohodlně se nosí

Varování: Varování: Tekutá aviváž může zvýšit hořlavost látky. Při použití většího než doporučeného množství může být tento efekt ještě větší. Tento výrobek nepoužívejte na: 1) dětské noční prádlo nebo oděvy označené jako ohnivzdorné, protože výrobek může jejich ohnivzdornost snížit 2) oblečení vyrobené z materiálů s delším vlasem (jako flauš, velur, žinylka a froté). Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. 

Složení

5-15% Cationic Surfactants, Benzisothiazolinone, Perfumes, Alpha-Isomethyl ionone, Linalool