Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.
-16 %

Lenor Shea Butter Aviváž (1,38 l)

46 praní
Bez éček
Akce do 30. 6.
99,90 Kč 2,17 Kč/praní119,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Obklopte se klidem, zhluboka se nadechněte a relaxujte s aviváží Lenor Shea Butter inspirovanou přírodou, která zajišťuje dlouhotrvající svěží vůni. Teplá a sametová vůně bílého pižma a pryskyřice budou hýčkat vaše smysly jako těsné objetí. Starostlivě vás ukryje před shonem náročného dne a přinese vaší duši pocit pohodlí a pohody. Svou oblíbenou aviváž Lenor používejte společně s vonnými perličkami do praní Lenor Unstoppables, které její vůni nádherně doplní. Obklopte se klidem, zhluboka se nadechněte a relaxujte s aviváží Lenor Shea Butter inspirovanou přírodou, která zajišťuje dlouhotrvající svěží vůni. Teplá a sametová vůně bílého pižma a pryskyřice budou hýčkat vaše smysly jako těsné objetí. Starostlivě vás ukryje před shonem náročného dne a přinese vaší duši pocit pohodlí a pohody. Svou oblíbenou aviváž Lenor používejte společně s vonnými perličkami do praní Lenor Unstoppables, které její vůni nádherně doplní.

Vlastnosti a výhody

• Dlouhotrvající svěží vůně inspirovaná přírodou

• Svěží vůně ložního prádla po dobu 1 týdne     
• Inspirovaná vůní plodů máslovníku afrického
• Hýčkejte svou duši touto bohatou krémovou vůní
• Inspirovaná vůní plodů máslovníku afrického Tato teplá a uklidňující vůně vám dodá teplý pocit pohody
• Snižuje mačkavost, zjednodušuje žehlení, urychluje schnutí a snižuje statický náboj
• Oblečení je pak hebké a příjemné na dotek

Varování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Tekutá aviváž může zvýšit hořlavost materiálů. Použitím většího než doporučeného množství může být tento efekt ještě větší. Tento výrobek nepoužívejte na: - dětské noční prádlo nebo oděvy označené jako ohnivzdorné, protože výrobek může jejich ohnivzdornost snížit. - oblečení vyrobené z materiálů s delším vlasem (jako flauš, velur, žinylka a froté).

Složení

Kationtové povrchově aktivní látky10 %
Benzisothiazolinone
Parfémy
Alpha-isomethyl ionone
Linalool