Lenor Aviváž Spring duopack (2 x 1,36 l)

90 praní
169,90 Kč 1,89 Kč/praní
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

S Lenorem můžete teď svůj vztah k oblečení změnit z „lásky na první pohled“ na vážnou známost. Aviváž Lenor Spring Awakening pomáhá bojovat proti třem projevům stárnutí oblečení. Tuto aviváž jsme vyvinuli tak, aby už od prvního dne o tkaniny pečovala, obohacovala je a pomáhala udržovat jejich životnost. Technologie Anti-Age3 pomáhá oblečení chránit před ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků, aby vypadalo déle krásné a svěží. Až budete zahaleni do vůně jarních květin s přírodními tóny pačule a bílého cedru, můžete se těšit na zážitek, který vás nabije energií a zvedne vám náladu. Budete se cítit dokonale svěží a jako znovuzrození.

Vlastnosti a výhody:
- Pomáhá oblečení chránit před 3 projevy stárnutí: ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků - Snižuje mačkavost, zjednodušuje žehlení, urychluje schnutí a snižuje statický náboj - Oblečení je pak hebké a příjemné na dotek - Z oblečení uvolňuje dávky svěží vůně po celý den (při 12hodinovém nošení) - Pomáhá obohacovat a chránit váš vztah k vašemu oblečení - 4xdéle trvající svěží vůně (při uskladnění prádla v šatníku v porovnání s kolekcí Lenor Pure Care) - Super koncentrát. Potěšte své smysly, zvolte si to správné dávkování - Aviváž s vůní jarních květin a přírodními tóny pačule a bílého cedru

Varování: Tekutá aviváž může zvýšit hořlavost materiálů. Použitím většího než doporučeného množství může být tento efekt ještě větší. Tento výrobek nepoužívejte na: - dětské noční prádlo nebo oděvy označené jako ohnivzdorné, protože výrobek může jejich ohnivzdornost snížit. - oblečení vyrobené z materiálů s delším vlasem (jako flauš, velur, žinylka a froté).

Složení

5-15% Kationtové Povrchově Aktivní Látky, Benzisothiazolinone, Parfémy, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalooll.