Více za méně

Bioderma

BIODERMA Atoderm Intensive Gel moussant 1 l

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
669,90 Kč 669,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

40+ zákazníků má v Oblíbených

Atopickou pokožku trápí nepříjemné pocity jako svědění a pálení. Proto je důležité zvolit správnou hygienu, která zmírní tyto příznaky, nevysušuje a zároveň zmírní riziko infekce. Toto vše umí Bioderma Atoderm Intensive gel moussant. Mohou ho používat i kojenci. Benefity: Jemně čistí. Zklidňující účinky při dyskomfortu a podráždění. Chrání před suchostí pleti. Respektuje rovnováhu pleti. Velmi dobrá snášenlivost - Velmi dobře se oplachuje - Bez mýdla - Neparfemovaný. Co se děje ve vaší pokožce? Velmi suchá pleť se vyznačuje dyskomfortem, pnutím a případně i svěděním a prasklinami, které jsou viditelné na nejvíce exponovaných nebo křehkých místech pokožky. Podrážděná až atopická pleť se vyznačuje extrémní suchostí a červenými skvrnami, které jsou často pokryté drobnými puchýřky, jež způsobují svědění. Jak funguje Atoderm Intensive gel moussant? Díky čisticím látkám a vitamínu PP Atoderm Intensive gel moussant bojuje proti množení mikroorganismů a průniku iritantů, které zhoršují suchost pleti. Atoderm Intensive gel moussant zmírňuje pocity dyskomfortu a podráždění a pomáhá biologicky posílit kožní bariéru. Typ pokožky: Suchá, atopická. Indikace: Velmi suchá až citlivá atopická pokožka. Balení obsahuje 1 l.

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Disodium Edta, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Caprylyl Glycol, Zinc Sulfate, Sodium Chloride, Copper Sulfate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Polysorbate 20, Niacinamide, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose. [Bi 731]

Dávkování: Atoderm Intensive gel moussant a vaše rutina: Aplikujte na navlhčenou pokožku, opláchněte a jemně osušte. Pokud suchost přetrvává, poraďte se s lékařem. Lze použít u novorozenců, s výjimkou předčasně narozených dětí.

Výrobce: NAOS

EAN: 3401560912807