Phyteneo

Kolodium forte 10ml

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
239,90 Kč 239,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

700+ zákazníků má v Oblíbených

Zdravotnický prostředek. Zdravotnický prostředek Kolodium forte je určen pro šetrné odstranění ztvrdlé, zrohovatělé kůže, kuřích ok a bradavic tak, že způsobuje odloučení vrchní zralé, rohové, plně keratinizované vrstvy kůže tzv. keratolytickým účinkem.

Obsah léčivých látek v 1 g prostředku: Terebinthinae etheroleum rectifcatum: 1,6 mg, Chelidonii extractum fluidum: 22 mg (připravený z Chelidonium majus herba: 3,58 mg). Dále prostředek obsahuje kolodium (roztok nitrované celulosy ve směsi alkoholu), kyselinu salicylovou a kyselinu mléčnou. Tyto složky zajišťují šetrné rozrušení vrstvy tuhé, zbytnělé, hrubé kůže. Další jsou složky rostlinného původu: thuja, ricinový olej. Thuja obsahuje řadu monoterpenů (thujon, isothujon, fenchon, sabinen a alfa-pinen) a má tonizující účinky.

Dávkování: Aplikuje se dle velikosti postiženého místa, obvykle v množství 1-3 kapky 2 krát denně. Nanášíme nejlépe špachtličkou na uzávěru přímo na postižené místo. Při aplikaci na větší plošku prostředek rovnoměrně rozetřeme. Po nanesení roztok rychle vyschne a vytvoří na povrchu pokožky bílý film.

Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

Výrobce: Neofyt

EAN: 8594071270100