Více za méně

Bioderma

BIODERMA Sensibio H2O 250ml

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
359,90 Kč 359,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků má v Oblíbených

Originál je jen jeden. Ikonická čisticí micelární voda Sensibio obsahuje komplex účinných látek, které jsou speciálně vytvořeny pro potřeby citlivé pleti. Nejenže spolehlivě odlíčí i voděodolný make-up, ale zároveň díky okurkovému extraktu pleť zklidní a osvěží. Navíc respektuje fyziologické pH~5 pokožky a díky pečlivě vybraným čisticím složkám je k pleti maximálně šetrná. Ověřeno Státní zdravotním ústavem ČR. Benefity: Odstraňuje z pleti nečistoty a polutanty. Vhodná pro jemné i hloubkové čištění pleti. Odstraňuje make-up z obličeje a očí. Zachovává 95 % kožního mikrobiomu. Zklidňuje. Brání rizikům kožní reakce. Chrání přirozenou rovnováhu pleti. Velmi dobrá snášenlivost – Bez oplachování – Neparfemovaná. * Hodnocení účinnosti odličovače u 10 subjektů, jedna aplikace. Co se děje ve vaší pokožce? Citlivá pleť není schopna plnit svou úlohu ochranné bariéry proti dráždivým látkám. Make-up, odličování, nečistoty, nepříznivé účinky počasí: pleť je oslabená a den co den napjatá. Citlivá pleť se projevuje pocity horka, dyskomfortem a rozšířeným nebo lokalizovaným začervenáním. Snadno se dehydratuje a vede k nepříjemným pocitům pnutí. Nadměrná citlivost pleti může být dočasná či dlouhodobá. Jak funguje Sensibio H2O? Sensibio H2O je čisticí a odličovací micelární voda pro běžnou i citlivou pleť. Dopřejte si jemné a zároveň důkladné čištění obličeje bez namáhání pokožky.Vyrobená z micel s vynikajícími čisticími a odličovacími vlastnostmi, odličovací voda Sensibio H2O hloubkově čistí obličej ráno i večer, a tak brání nečistotám, aby se v pokožce ukládaly. Micelární technologie vyvinutá společností Laboratoire BIODERMA je inspirovaná buněčnými lipidy nacházejícími se v pokožce. V dokonalé harmonii s pletí chrání přirozený ochranný film. Díky složení s fyziologickou hodnotou pH respektuje micelární odličovací voda Sensibio H2O biologickou rovnováhu pokožky, jež je nezbytná pro zachování zdravé pleti. Sensibio H2O obsahuje vysoce čištěnou vodu farmaceutické kvality. Díky komplexu 3 biomimetických zklidňujících sacharidů účinně předchází zánětlivým procesům v pokožce. Pečlivý výběr složek zajišťuje dokonalou snášenlivost a zaručuje, aby žádné stopy produktu zanechané na pokožce nepředstavovaly jakékoli riziko poškození. Sensibio H2O a vaše rutina: Ráno i večer očistěte/odličte obličej včetně očních partií a dekolt vatovým tamponem s micelární vodou. Oplachování není nutné, pokožku pouze jemně osušte. Poté aplikujte krém z řady Sensibio. Typ pokožky: Všechny typy pleti včetně té nejcitlivější. Na tvář i oči. Indikace: Citlivá pokožka. Balení obsahuje 250 ml.

Aqua/Water/Eau, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Propylene Glycol, Cetrimonium Bromide, Disodium EDTA. [Bi 446]

Dávkování: Naneste na vatový tampon a ráno a/nebo večer očistěte obličej a/nebo oční partie. Oplachování vodou není nutné. Pokožku jemně osušte.

Výrobce: NAOS

EAN: 3401575390447, 3401398335694